Darmowe sex fotki
Sex Blog

Hardkorowy sex

Zostało do tej pory ośmiu kolesi ze sztywnymi pałami. Jeden z nich położył się pod żoną i nabił ją na sterczącego penisa. Dalszy poślinił główkę własnego kutasa, rozszerzył jej pośladki dodatkowo wcisnął się w odbyt. Rozrywana na wskroś dwie grube pały żona głośno krzyczała. Zakneblował ją trzecia część kutas, wypełniając szczelnie jej usta. Dwójka inne, sztywne penisy wylądowały w jej dłoniach. Żona, jako rasowa kurwa, obsługiwała równolegle pięciu mężczyzn. Kutasy pojawiały się dodatkowo znikały w jej wszystkich dziurkach w zawrotnym tempie. Mężczyzna, prosty przed jej twarzą, trzymał ją za głowę i wpychał wielkiego penisa po same jądra. Zbiorowa kochanie się ondulacja nieco minut. Żona posuwała rączkami dwójka kutasy coraz szybciej dodatkowo mocniej. Dziewiczy spuścił się kolega walący ją od tyłu. Wyszedł z odbytu i z jękiem zalał spermą wypięte lędźwie. Kolejny wytrysnął ów w ustach. Trzymał jej głowę dodatkowo wypełniał obfitym wytryskiem buzię naszej kobiece. Posuwana od chwili spodu w cipkę, żona wzięła do ust kutasy, które posuwała rączkami.

Kolejne wytryski wypełniły jej wargi. Sperma spływała po brodzie naszej kobiece i zalewała jej gors. Odgięła głowę ku tyłowi dodatkowo ciężko dyszała.

Facet posuwający jej cipkę dochodził. Przewrócił żonę na plecy, wyszedł spośród niej dodatkowo spuścił się na opalony, płaski brzuszek. Ale to nie był koniec. Wszedłem na ławę, chwyciłem ją za biodra i pociągnąłem powyżej. Żona oparła się na ramionach dodatkowo zgiętej szyi. Przybrała pozycję skarbonki. Przed oczami mieliśmy jej obie dziurki skierowane na sufit. Nogi zwisały wzdłuż jej tułowia, zboczone filmy piersi dotykały jej brody. Wszedłem w jej ziejącą, mokrą cipkę. Dalszy koleś wcisnął się obok mnie. Dwójka kutasy poruszały się w jednej dziurce mojej kobiety. Pozostali dwaj panowie wsadzali jej na przeróbkę swoje fiuty w gorące wargi. Żona, wykończona taką ilością facetów, cicho jęczała.

Mijaliśmy się rytmicznie z kolesiem w jej cipce. Facet dyszał jeszcze głośniej. Poczułem ciepło jego spermy, wlewającej się w moją kobietę. Wypełniona szczelnie kutasami dziurka nie przyjęła jego wytrysku. Sperma wypłynęła na zewnątrz. Rozsmarowałem ją na odbycie żony dodatkowo wcisnąłem w tym miejscu własnego penisa. Trzymałem ją zbyt lędźwie i mocno waliłem w dupę. Dwaj mężczyźni, penetrujący jej wargi, zalali spermą jej zwisające na dół cycki. Na końcówka tej części wieczoru, po chwili wytrysnąłem w ciasną dziurkę żony, wywołując ekskluzywny zawołanie naszej brunetki. Położyłem jej ciało na ławie i poprosiłem Renoma o dużą bańkę.

Usiedliśmy wszyscy i popijaliśmy alkohol, przyglądając się nagiemu ciału żony, błyszczącego od potu i spermy. Długo leżała dodatkowo dochodziła do siebie. Koledzy sąsiada gratulowali mi fantastycznej kobiety. Po paru minutach jubilat zaniósł osobisty prezent urodzinowy do łazienki. Bo czasochłonnie nie wracali, poszedłem ujrzeć, co ich zatrzymało. Otworzyłem drzwi. Łazienkę wypełniały krzyki mojej brunetki, sex lesby która dosłownie dawała dupy sąsiadowi. Klęczała pod prysznicem w strugach wody, opierając ręce o kafelki. Marek stał zbyt nią na zgiętych nogach i wbijał swojego grubego, dużego kutasa w jej odbyt. Trafiłem na końcówkę kopulacji. Po kilkunastu sekundach z głośnym sapaniem jubilat wytrysnął w odbyt naszej brunetki. Towarzyszyły temu głośne krzyki orgazmu.

Żona wytarła włosy ręcznikiem i wróciliśmy do salonu, pełnego nagich mężczyzn. Mnogość była już wstawiona. Przywitali żonę radosnymi okrzykami. Śmiało poprosili Renoma, żeby od nowa podzielił się swoim prezentem urodzinowym. Kilku spośród nich wstało dodatkowo podeszło do nagiej żony. Ich ręce błądziły po jej dużych piersiach, brzuszku, gładkiej cipce dodatkowo okrągłych pośladkach. Była coraz w wyższym stopniu podniecona. Położyła się apiać na ławie, stojącej na środku salonu. Mężczyźni otoczyli ją. Całowali jej wargi, cycki, lizali cipkę dodatkowo ssali palce u nóg.
Żona coraz głośniej jęczała. Pieszcząc ją, kolesie pobudzali rękami indywidualne sztywniejące kutasy. Męskie palce wchodziły w jej wilgotna cipkę i ociekający wodą od chwili spermy sąsiada odbyt.
Po paru minutach rozgrzewania naszej kobiety rozpoczął się maraton. Sztywne kutasy, kolejno, wchodziły w gorące dziurki żony. Leżała na plecach, z szeroko rozwartymi nogami dodatkowo po kolei przyjmowała dotychczasowych na urodzinach facetów. Kiedy jeden kończył, od razu zastępował go drugi. Potem trzecia część, czwarty, piąty…..

Spuszczali się do jej cipki, w odbyt, tryskali spermą na jej brzuch i cycki. Paru wytrysnęło
w otwarte w szerokim zakresie usta, gole baby z jakich dochodziły głośne jęki rozkoszy. Po piętnastym kolesiu, który wypełnił spermą jej rozepchaną cipkę, obróciłem żonę na brzuch dodatkowo zerżnąłem jej dupę.
Impreza skończyła się późnym wieczorem. Po następnej kąpieli i zmyciu zaschniętej spermy żona ubrała pończoszki, szpilki i wieczorową kreację. Na pożegnanie Marek i tego kompania podziękowali naszej brunetce zbyt fikcyjny prezent tyczący się urodzin. Wróciliśmy do siebie i położyliśmy się do łóżka. Spaliśmy następnego dnia do południa.
Żona długo do tej pory wspominała urodziny w towarzystwie siedemnastu kutasów…

RSS